Video Galeri

24 Kasım Öğretmenler Günü

Ordularımızın kazandığı zafer, sizin eğitim ordularınız için yol açtı. Gerçek zaferi siz, öğretmenler kazanacaksınız. Bunu başaracağınızdan kuşkum yoktur. Sarsılmaz bir inançla ben ve arkadaşlarım sizi gözeteceğiz. Sizin karşılaştığınız tüm engelleri kıracağız. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

10 Kasım 2018

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Bu Çağın Öğrencileri Çağın Kolejinde Ya Sen?

2017-2018 Yılı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Özeti

Yüzme Kursu

Dolu Dolu Yaz Okulu Yüzme Kursu

Özel Çağın Koleji

Özel Çağın Koleji 2017-2018 Yılı 1. Dönem Etkinlikler Videosu

Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Gününde Ortaokul öğrencilerimizin yaptıkları etkinlik için Özel Çağın Koleji öğretmenleri olarak çok teşekkür ederiz.

Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü ilköğretim öğrencileri şiir okurken. :)) Özel Çağın Koleji Aşiti Mah. Mardin Cad. No:375 Kızıltepe / MARDİN

Öğretmenler Günü

Arin Jiyan kızımız 24 Kasım öğretmenler gününde şarkı söylerken :)) 24 Kasım öğretmenler günü Arin Jiyan kızımıza söylediği şarkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. ÖZEL ÇAĞIN KOLEJİ

Giulia Vazzoler

ÜNLÜ İTALYAN PİYANİST'TEN ÖZEL ÇAĞIN KOLEJİNDE PİYANO DİNLETİSİ Genç İtalyan piyanisti Giulia Vazzoler, kuşağının yükselen bir yıldızı.